Przycisk prowadzący do strony głównej
A A A

Opinie klientów

Witamy!
Po raz kolejny odwiedziliśmy Apartament Sywarne u Pana Jana! Niestety pogoda w czasie urlopu nam nie dopisała. Zdarzało się, że z wyprawy po górach lub pobliskiego Zakopanego wracaliśmy przemoknięci.

Powrót do Apartamentu gdzie mogliśmy rozgrzać się w saunie bądź przy kominku był z tych wypraw najprzyjemniejszy! W deszczowe dni dużej ilości rozrywki dostarczał nam TV z platformą CYFRY+ i DVD lub relaksowaliśmy się wieczorami w blasku płomieni z kominka.

Mimo że aura nam nie dopisała, to jesteśmy zadowoleni z pobytu w Kościelisku ponieważ spędziliśmy miłe chwile w Apartamencie. Na pewno, to nie koniec naszego urlopowania w Kościelisku u Pana Jana! Niebawem tu wrócimy!

Agnieszka i Artur z Tomaszowa Maz.

 

Myślimy, że nasza opinia zachęci innych do komfortowego wypoczynku właśnie w tym miejscu. Apartament usytuowany w pięknej i malowniczej miejscowości. Teren obiektu ogrodzony z dużym parkingiem więc nie ma kłopotu z zostawieniem auta. Sam Apartament urządzony i wyposażony na wysokim poziomie, zapewniamy, że w 100% zgodny z opisem zawartym na stronie internetowej.

Widok z okna salonu na Tatry i Giewont do tej pory pozostaje w naszej pamięci. Miła obsługa, a właściciel jest osobą z którą bez problemu można się dogadać i dba o satysfakcję swoich klientów. Chętnie tu wrócimy! Gorąco polecamy.

 

Agnieszka i Artur TomaszówMaz.