Przycisk prowadzący do strony głównej
A A A

Dojazd

Od strony Krakowa:

  1. możliwość: na wszystkich rondach w Zakopanem skręcamy w prawo, po prawej stronie mijamy hotel MERCURY KASPROWY, wyciąg narciarski na Polanie Szymoszkowej i Butorowym Wierchu, aż do ulicy Karpielówka, za sklepem Market u Bukowskich (po lewej stronie) skręcamy w lewo. Jedziemy w dół ok.400 m i na skrzyżowaniu obok karczmy Sałas Holny skręcamy w prawo w kierunku karczmy SIWOR, jedziemy ok.300 m. pod górę aż do hotelu NATURA. Na wysokości budynku basenowego( po lewej stronie) skręcamy w prawo przed słupem energetycznym, jedziemy 30 m.i dojeżdżamy pod bramę budynku.
  2. możliwość: od dolnej części Krupówek ul.Kościeliską przechodzącą w ul.Krzeptówki, 300 m za kościołem Sanktuarium Fatimskie skręcamy w prawo i zjeżdżamy w dół aż do karczmy Sałas Holny, na skrzyżowaniu skręcamy w lewo w kierunku karczmy Siwor i dalej j.w.

Od strony Czarnego Dunajca, Chochołowa: dojeżdżamy do znaku oznaczającego początek Zakopanego i na następnym skrzyżowaniu skręcamy w lewo w kierunku Sałas Holny i dalej j.w.Wyświetl większą mapę